model

model

17 stycznia 2015

203. Zioła odchudzanie 2 Klimuszko


   Znany zielarz ojciec Klimuszko leczył wiele schorzeń receptami ziołowymi własnego pomysłu i na przestrzeni wielu lat okazuje się, że cały czas są to dobrze działające przepisy. Jego mieszanka ziół na otyłość zawsze pomagała skutecznie się odchudzić i gdy zaczyna się pić tę mieszankę w styczniu, to około maja można mieć ok 10kg mniej i nie ma efektu jojo. 
  Ważna jest systematyczność, bo trzeba pić zioła trzy razy dziennie po szklance przed jedzeniem, jak zawsze zalecane jest systematyczne jedzenie małych posiłków, ograniczenie słodyczy do minimum i dawka ruchu.
 Podaję skład mieszanki, zioła można bez problemu dostać w porządnych zielarniach i jest gwarancja, że kiedy zmieszamy je same, nikt nam nie wciśnie jakiegoś siana.


Skład - wszystkie składniki w równych porcjach po 50g - morszczyn, kora kruszyny, korzeń mniszka, korzeń wilżyny, korzeń lubczyka, znamię kukurydzy, strąk fasoli, ziele skrzypu, liść szałwii, ziele srebrnika, ziele krwawnika (razem 11szt, koszt niecałe 40 zł , wystarcza na dobry miesiąc).

Poszczególne składniki uruchamiają odtruwanie organizmu, zwiększają wydalanie nadmiaru wody, lepsze spalanie tłuszczy, poprawiają pracę wątroby i czyszczą woreczek żółciowy oraz łagodnie przeczyszczają jelita. Zmniejszają się uporczywe wzdęcia, bo lepiej pracuje całe trawienie. 

To kolejny ciekawy sposób na zrzucenie dobrych paru kilogramów.

cdn, pozdrawiam, Krista

1 komentarz:

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Komentatorów i dziękuję za wpisy.