model

model

20 stycznia 2015

206. Zioła odchudzanie 3 - detox

Często jest tak, że ograniczamy się z jedzeniem, ćwiczymy itd a waga jak zaklęta stoi, po jednym deko tylko albo dwa spada i  o co tu idzie? Warto pomyśleć o odtruwaniu, czyli detoksie. Nie można bagatelizować oczyszczania organizmu z toksyn i złogów, bo dzięki temu szybciej potem schudniemy... Opowiem o kilku ziołowych środkach, które warto wziąć pod uwagę - pierwszy to Ziołowe Oczyszczanie Detox  - firmy Sanbios. 
Detox to rozpuszczanie złogów, które jak szlam leżą pozapychane w każdym kącie, niestrawione i spowalniają naszą przemianę materii (zupełnie jak zapchany filtr w pralce). Ziołowe Oczyszczanie Detox to zioła w niepowlekanej tabletce - skrzyp, bratek, mniszek, pokrzywa, tymianek, koniczyna czerwona, morszczyn, szałwia, czosnek, zielona herbata i błonnik z akacji - rewelacyjny zestaw.
 Jak działa - rozkurcza spięte jelita, ułatwia wypróżnienia, trawi złogi, pobudza przemianę materii, działa moczopędnie (usuwa nadmiar wody, przez którą czujemy się opuchnięte), odkaża drogi trawienne - to w skrócie. Można go stosować codziennie i brać tylko dwie tabletki, albo robić intensywne oczyszczanie (polecam tą wersję), które robimy 2-5 dni, potem przerwa, stosujemy 3 tabletki rano i 3 po południu, po posiłku i obficie popijamy niegazowaną wodą 1-2 litry. Przez te dni dieta bezmięsna, bezmleczna, bez cukru i tylko gotowane, nie smażone posiłki. Działa, odblokowuje nam trawienie i wreszcie nasza dieta, czy ruch przekładają się na spadek wagi! I co fajne - te zioła są po taniości, niecałe 18 zł!

cdn, pozdrawiam, Krista

1 komentarz:

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Komentatorów i dziękuję za wpisy.