model

model

25 czerwca 2016

64b. Widoczek z krzywą wieżą

Ten widoczek namalowałam kilka lat temu bacznie obserwując jak maluje F. Clark. Ten obrazek miał zaszczyt zostać oprawiony i wisi na ścianie pewnej wiejskiej hasjendy, ku uciesze oka i gospodarzy.
Pozdrawiam cieplutko, malować może każdy - to świetny relaks.
ps. Ale nasi dali mecz! Brawo!
Krista

5 komentarzy:

 1. No tak, malować może każdy, tak jak i śpiewać:))) tylko nie każdemu to tak świetnie wychodzi. Do tego trzeba mieć troszkę talentu ale przede wszystkim lata praktyki:)) bo inaczej to można sobie bazgrolić a nie malować:)
  Bardzo ładny obraz miło, że może cieszyć oczy publiczności:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Anita za miłe słowa. Ja bardzo długo zabierałam się do malowania, ale zawsze mnie do niego ciągnęło. Olśniły mnie lekcje pana Franka Clarka, a potem stwierdziłam, że malować trzeba dla swojej przyjemności - a jak oko cieszy, to tylko radość. I ciągle się uczę i próbuję dalej...
  K *)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie kiedyś ciągnęło do rysowania. Niestety nie poszłam w tym kierunku. A teraz już mi nie wystarcza czasu na wszystkie moje pasje. Musiałam zrezygnować:)

   Usuń
  2. Mnie kiedyś ciągnęło do rysowania. Niestety nie poszłam w tym kierunku. A teraz już mi nie wystarcza czasu na wszystkie moje pasje. Musiałam zrezygnować:)

   Usuń
  3. Masz piękne prace i cudowne zabawki szyjesz, a malowanie można uskuteczniać na boku, choćby na początek ołówkiem - taka przerwa pomiędzy. Życzę samych fajnych prac, cieplutko, Krista

   Usuń

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Komentatorów i dziękuję za wpisy.